Zadarmo doprava pri nákupe od €60! Objednávky v súčasnosti odosielame do 1-2 prac. dní. Po-Pia: 6:30-15:00 Kontakt: +420 733 534 931, +420 596 832 057 info@tapety-folie.sk

Registrácia nového uživateľa

Údaje označené (!) sú povinné.

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje: (tieto údaje sú povinné, vyplňte prosím)(tyto údaje jsou povinné, vyplňte prosím)

Chcem doručiť na inú ako fakturačnú adresu(Vyplňte iba v prípade, že sa dodacia adresa líši od fakturačnej adresy)

Nakupujem na firmu(doplnenie IČ, DIČ ...)

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV:

Všetky údaje, ktoré tu zákazník uvádza, podliehajú ustanoveniam z. č. 101/2000 Zb., Zákona o ochrane osobných údajov v znení neskorších noviel.
Prevádzkovateľ týchto stránok (ktorý je zároveň prevádzkovateľom elektronického obchodu) je správcom a zároveň spracovateľom osobných údajov v zmysle vyššie uvedeného zákona. Tieto stránky obsahujú platné identifikačné údaje prevádzkovateľa elektronického obchodu a aktualizovaný zoznam kontaktov pre styk so zákazníkmi.
Akékoľvek zaobchádzanie s osobnými údajmi zákazníkov sa riadia z. č. 101/2000 Zb., Zákonom o ochrane osobných údajov v znení neskorších noviel a ostatnými právnymi predpismi platnými na území ČR.
Zákazník svojím slobodným rozhodnutím ( kliknutím na „Dokončiť registráciu“) dáva najavo, že si je vedomý všetkých vyššie uvedených skutočnosti a súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov pre účely prevádzkovateľa týchto stránok. Zákazník sa zoznámil s „Obchodnými podmienkami“ prevádzkovateľa v aktuálnom znení a súhlasí s nimi.
Kontakt

info@tapety-folie.sk
Po-Pia: 6:30-15:00

Sledujte nás

Napíšte nám

Platobné metódy

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás prehľad platobných metód, ktorými môžete platiť v našom e-shope.
Dobierkou
Platba kartou
Platba v hotovosti
Bankovým prevodom