Chráňte seba i svojich blízkych platbou kartou

Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu môžete rýchlo a bezpečne uhradiť kartou. Skrátite tým kontakt s kuriérom. Pre platby je potrebné mať povolené platby na internete u vašej banky.

 

Rýchlosť doručenia: expresné zásielky od odoslania zásielky do 24 hodín, obchodné balíky sú doručované od odoslania balíku do 2-3 pracovných dní. Tovar, ktorý je skladom, ihneď expedujeme, po odoslaní Vám bude zaslaný EMAIL alebo SMS o vybavení Vašej objednávky. Dostanete číslo zásielky, dispozíciu zásielky môžete v priebehu cesty sledovať alebo bezplatne meniť na webe dopravcu. Doručenie zásielky prebehne nasledujúci pracovný deň od prijatia potvrdenia o vybavení Vašej objednávky.

 

Ceny, spôsoby dopravy a platby:

     0 EURPri nákupe tovaru nad 60 € - doprava ZADARMO

3,00 EURObchodný balík - platba kartou

3,50 EURObchodný balík - platba vopred na bankový účet

5,00 EURObchodný balík - platba dobierkou

5,00 EURExpresná zásielka - platba kartou

5,50 EURExpresná zásielka - platba vopred na bankový účet

7,00 EURExpresná zásielka - platba dobierkou

 

5,90 EUR GLS kuriér - platba kartou

6,50 EUR GLS kuriér - platba vopred na bankový účet

6,90 EUR GLS kuriér - platba dobierkou

 

Pre platby na bankový účet (EUR) použite účet:

IBAN: CZ7820100000002200138329
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

pozn.: jedná sa o tzv. SEPA platbu - poplatok za SEPA platbu je rovnaký, ako pri platbe v rámci Slovenska. Základným cieľom SEPA - Single Euro Payments Area (jednotná oblasť platieb v eurách) je, zjednodušene povedané, faktické zrušenie hraníc pre realizáciu bezhotovostných platieb v mene euro. V rámci SEPA teda budú môcť spotrebitelia, podniky a ďalšie hospodárske subjekty zasielať a prijímať platby v eurách, či už v rámci jednej krajiny alebo medzi jednotlivými krajinami, za rovnakých základných podmienok, práv a povinností a bez ohľadu na to, v ktorej krajine majú vedený platobný účet. zdroj: NBS