Zadarmo doprava pri nákupe od €60! Objednávky v súčasnosti odosielame do 1-2 prac. dní. Po-Pia: 6:30-15:00 Kontakt: +420 733 534 931, +420 596 832 057 info@tapety-folie.sk

Detská lampička s projektorom - korytnačka modrá - 3 farby, 45min., 8 typov projekcie

Kód:  388073231
Výrobca:  CLOUD B
Odporúčaná cena:  52.20
Cena s DPH: 
27.90

(Cena za 1 Ks = EUR 27.90)

Dostupnosť:  Skladom posledný 1 ks
Potrebujete poradiť?
M: +420 733 534 931
T: +420 596 832 057
Množstvo: Ks

Popis

Urobte zo strachu z tmy minulosť. Twilight Turtle premení desivú, temnú miestnosť na oblohu osvetlenú hviezdami so skutočnými súhvezdiami na strope a stenách spálne. Vyberte si z troch upokojujúcich farieb a vytvorte kúzelné prostredie, ktoré deťom pomôže upadnúť do toho najsladšieho spánku.


Rodičia môžu po zhasnutí svetiel rozprávať svojim deťom o hviezdach. Ilustrovaný hviezdny sprievodca Twilight Turtle vám pomôže zahliadnuť Malé vozidlo a Veľkého medveďa, ako sa nad vami trbliece.


Každá korytnačka je ručne maľovaná, čo jej dodáva jedinečný vzhľad, ktorý kúzelne zaplní každú detskú izbu. Navyše výber troch upokojujúcich farieb umožňuje vášmu dieťaťu nielen sa ich naučiť poznávať, ale tiež je skutočne prežiť jantárová vyžaruje teplo a pokoj, zelená vytvára radostnú a relaxačnú atmosféru a modrá pomáha upokojiť zmysly.


Stačí stlačiť tlačidlo na pancieri korytnačky, aby ste spustili súhvezdie a užili si účinok po celých 45 minút dosť na to, aby väčšina bábätiek zaspala. Po uplynutí tejto doby sa lampa automaticky vypne, čím sa predĺži výdrž batérie a umožní bábätku pokojný spánok.
Skvelý tip na darček pre deti, ktoré sa boja tmy. Snáď najlepšie na tejto úžasnej lampe je to, že sa z nej stane plyšový kamarát, ktorý bude vaše dieťa sprevádzať pred spaním po mnoho rokov!


Vlastnosti:

  • lampa zobrazuje na strope a stenách detskej izby hviezdnu oblohu - 8 súhvezdí.
  • zobrazené farby: oceánska modrá, smaragdovo zelená a jantárová
  • magická súhvezdia umožní dieťaťu naučiť sa zručnosti rozpoznávať súhvezdia, ako je Veľký medveď, delfín a veľryba, morské zvieratá učia o ochrane ohrozených druhov
  • osvetlený korytnačí pancier a hviezdna obloha upokojujú zmysly bábätka, uľahčujú zaspávanie a tíši strach z tmy
  • časovač, ktorý vypne svetlo po 45 minútach
  • spínač, ktorý znovu aktivuje funkciu osvetlenia
  • 4 tlačidlá pre zmenu farieb na pancieri korytnačky. Tri tlačidlá pre zapnutie každej farby zvlášť a jedno tlačidlo pre automatické spúšťanie všetkých farieb súhvezdia jedna po druhej

Vyžaduje 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia).


Zaujalo Vás:


Kontakt

info@tapety-folie.sk
Po-Pia: 6:30-15:00

Sledujte nás

Napíšte nám

Platobné metódy

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás prehľad platobných metód, ktorými môžete platiť v našom e-shope.
Dobierkou
Platba kartou
Platba v hotovosti
Bankovým prevodom