Cookies používame na zlepšenie kvality našeho webu. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Váš košík obsahuje
0 položky
v celkovej hodnote
EUR  0.00
7091348Kód:
24 mesiacovZáruka:
skladom 5 a viac kusovDostupnosť:
EUR  5.10Bežne s DPH:
3.30 [99.42 Sk]
(Cena za 1 Ks = EUR 3.30)
Cena s DPH:
Ks Množstvo:
Popis Sprej zelený 400ml, odtieň RAL 6009 farba jedľovo zelená

Farba v spreji je vhodná na predmety z dreva, kovu, skla, papiera, kartónu a plastov. Nevhodné na polystyrén. Akrylová farba v spreji na dekoráciu a ochranu všetkých druhov povrchov vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Najvyššia kvalita s vysokou krycou schopnosťou, optimálna odolnosť voči vplyvom počasia, akrylové farby v spreji sú bezolovnaté. Rýchlo schnúca akrylová farba s vysokou krycou schopnosťou a vysokým leskom. Sprej je určený pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má samočistiaci ventil.

 


Na kovové povrchy pred použitím farebného spreja odporúčame použiť antikoróznu ochranu v spreji, ktorú nájdete pod kódom 7091058 alebo 7091059 v kategórii antikoróznych základných farieb. Na plastové povrchy (zvlášť na namáhané alebo ohýbané plastové povrchy) je vhodné, pred nástrekom farebným sprejom, použiť tzv. primer [prajmr] na plasty, ktorý nájdete pod kódom 7091078 v kategórii špeciálnych farieb v spreji. Sprej PRIMER [prajmr] na plasty je rýchloschnúci, vytvorí základnú väzbu pre nasledujúce lakovanie plastových častí farbou. Primer na plasty, je vhodné použiť napríklad na spojlery, nárazníky, záhradný nábytok, vázy, úchytky atď. vyrobené z tvrdého plastu.

 


Použitie: Povrch musí byť čistý, suchý a odmastený. Určené na kov, drevo, sklo, kameň, kartón a plast. Nevhodný na polystyrén. Na kovovom povrchu odstráňte hrdzu a ošetrite ochrannou látkou proti hrdzi napr. základovou farbou v spreji. Sprej pred použitím pretrepte 2-3 min. Nanášajte zo vzdialenosti 25-30 cm ľahkými pohybmi nad povrchom. Pri nanášaní držte sprej stále zvisle. Pri nízkych teplotách zohrejte sprej v teplej vode na 20-25°C. Nepoužívajte pri teplote pod 15°C. Po 10 minútach suchý na dotyk. Preschnutí po 24 hodinách. Prestriekaní čírym lakom zvyšuje odolnosť proti oderu, laky nájdete v našej ponuke. Teplotná odolnosť do 80°C, odolný vplyvom počasia, stálofarebný, odolný UV žiareniu, poškriabaniu, nárazu.

 


Upozornenie: Presnú zhodu farieb zaručuje RAL štandard. Pre ľahšiu orientáciu je číslo farby zo vzorkovníka RAL vždy uvedené v obrázku a názve spreje. Zobrazený odtieň je orientačný a závisí od nastavenia vášho zobrazovacieho zariadenia.

 


Náš tip: Potrebujete zvýšenú odolnosť? Pre zvýšenie odolnosti výsledného nástreku ešte môžete prestriekať bezfarebným lakom. Vybrať si môžete z dvoch povrchových úprav, a to lesklé a matné. Lak je možné striekať pred úplným vytvrdnutím predchádzajúcej vrstvy. Lesklý bezfarebný lak nájdete pod kódom 7091055, matný bezfarebný lak nájdete pod kódom 7091057.

 


Trieda bezpečnosti: ADR trieda 2.1 5F

 


Objem: 400 ml, výdatnosť farby v spreji je na cca 1-2 m2

Alternatívny tovar

CATEGORY
NAPÍŠTE NÁM
Doporučte nás

Platobná metóda
Akčná ponuka
For Your Information

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

Copyright © 2009 IMPOL TRADE s.r.o., e-mail: info@tapety-folie.sk, tel.: +420 / 596 832 057, Lidická 886/43, 736 01 Havířov ČR, IČ: 28569181

 

 

INFORMÁCIE PRE ZÁKAZNÍKOV

tapety-folie.sk

VÝHODY LEN PRE VÁS
 • Značkové tapety na stenu a samolepiace fólie od renomovaných výrobcov

   

 • Vyberať môžete z viac ako 10.000 kombinácií tapiet na jednom mieste

   

 • VIP ceny pre všetkých zákazníkov už od 1 ks alebo 1 metra

   

 • Stabilná firma - na trhu tapiet sme už 17 rokov s Vami

   

 • Zľava 7% z nákupu pre všetkých držiteľov platnej Azet karty
BEZPEČNÝ NÁKUP
 • Chránime vaše osobné údaje

   

 • Seriózne obchodné podmienky

   

 • Nákup bez složitej registrácie

   

 • Doprava ZADARMO od 60 €

   

 • Doprava už od 3 € !